“МЕТИНВЕСТ” УГРОЖАЕТ РАБОТНИКАМ МАРИУПОЛЬСКИХ МЕТКОМБИНАТОВ МАССОВЫМИ УВОЛЬНЕНИЯМИ

Первый заместитель губернатора Донецкой области Евгений Вилинский написал в Facebook о предвыборном шантаже, который организовало руководство мариупольских меткомбинатов “Метинвеста” по отношению к своим работникам.

“Керівництво металургійного комбінату доводить до працівників заводу інформацію про ймовірність скорочення штату працівників та зарплат з 28.10.15р., яке офіційно обґрунтовується скороченням ринків збуту, а неофіційно — “зривом” виборів в м.Маріуполь нинішньою владою та “демократичними силами”.

Розповідають, що у випадку перемоги В.Бойченко на виборах міського голови, він би знайшов шляхи вирішення даної проблеми і скорочення вдалось би уникнути.

А напередодні проведення виборів в м. Маріуполь 25.10.15р., начальникам цехів цього підприємства на службову електронну пошту розіслано листи про необхідність забезпечення високої явки їх підлеглих, оскільки “процес голосування знаходиться під пильною увагою керівництва комбінату”. А також на необхідності погодинно дзвонити начальникам змін і доповідати кількість людей, які вже проголосували”

Источник: УкрРудПром

Добавить комментарий